Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.04.2009, 16:49
darotsok73 napisał(a):Wyświetl post
Brawo Moderatorzy , słuszna decyzja .

Dobrze Chłopaki grają , mecz dobry , szybki , świetnie Głowa, Baszczu ,Sobol Walka, -to lubię. Pasowałoby wytrzymać do przerwy a w drugiej części będzie dobrze .
Amika spóści z tonu i pykniemy im brameczkę , dobrze że sędzia kartki oszczędza.
Będą ludzie z "Ćwiela" I Małeckiego.
Mnie tylko martwi gra non stop gornymi pilkami. Tak jakbysmy nie wiedzieli co grac. Kopnac do przodu i moze cos z tego bedzie.
Odpowiedz cytując