Temat
:
[22. kolejka] LECH Poznań - WISŁA Kraków, niedziela 05.04.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Blat Wywiad
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
268
05.04.2009, 16:29
Mówię o grze Diaza do tej pory i oceniłem realnie co się dzieje na boisko... o i znowu akcja Lecha prawą stroną... coś trzeba by było z tą nasza lewą stroną zrobić.
Blat Wywiad
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Blat Wywiad