Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 05.04.2009, 14:54
http://forum.wiaralecha.pl/index.php...ic=9765&st=180
(...)
Bardzo przyjemne uczucie narzekać na słaby poziom meczu/gry naszych, gdy wygrywa się z Wisłą w Krakowie...

... bo czymże jest teraz krakowska Wisła? G...em piłkarskim staczającym się powoli, acz skutecznie ku ligowej szarzyźnie ...


I to my zapoczątkowaliśmy jej koniec


To cytat z forum amici. ..Trzeba, po prostu trzeba im skopać dzisiaj dupe, bo się w główkach popier....ło.
Odpowiedz cytując