janko04 napisał(a):

|
Na początku bardzo dobrze grał a jego spadek formy tylko przez poważną kontuzje. Gdyby nie ona to by na dzień dzisiejszy w podstawie grał. !
|
Gdyby babka miała wąsy to byłaby dziadkiem.
Żurawski odkąd ktoś przekwalifikował go na rozgrywającego gra cieniznę...