Kamil_mchw napisał(a):

co mam zrobić żeby widzieć zdjęcia na naszej klasie nie wiem co jest nie tak z moim kompem... ale poprostu nawet w ostatnio dodanych zdjęciach nie ma nic... tylko imie i nazwisko osoby która to zdjęcie dodała... :/
|
Daj screena jak to wygląda. Może ktoś ci zrobił numer i dał (w Firefoxie) opcję "blokuj obrazki z serwera nasza-klasa)