Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6957
Stary 05.04.2009, 13:48
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
co mam zrobić żeby widzieć zdjęcia na naszej klasie nie wiem co jest nie tak z moim kompem... ale poprostu nawet w ostatnio dodanych zdjęciach nie ma nic... tylko imie i nazwisko osoby która to zdjęcie dodała... :/
Daj screena jak to wygląda. Może ktoś ci zrobił numer i dał (w Firefoxie) opcję "blokuj obrazki z serwera nasza-klasa)
Powód: a bo tak
Ostatnio edytowane przez M152T4L : 05.04.2009 o godz. 13:50.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
Odpowiedz cytując