Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6955
Stary 05.04.2009, 13:42
co mam zrobić żeby widzieć zdjęcia na naszej klasie nie wiem co jest nie tak z moim kompem... ale poprostu nawet w ostatnio dodanych zdjęciach nie ma nic... tylko imie i nazwisko osoby która to zdjęcie dodała... :/
Odpowiedz cytując