Rangers jak dla mnie nie pewne.
Co do ManU to faktycznie maja noz na gardle,ale jak zagraja po przerwie nikt nie wie.
U siebie 12-1-1,takze dobry stosunek

85 % wygranych. Z kolei Aston Villa,to przeciez 5 druzyna w tabeli, ciekawie na wyjazdach 10-0-5 ,zero remisow,albo wygrana albo przegrana 66%-33 %

Zapowiada sie dobry mecz,moze sie skusze na singla
