Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1784
Stary 05.04.2009, 13:41
mac251_251 napisał(a):Wyświetl post
WITAM

Chcę dzisiaj zagrać za 1000zł 2 mecze MU 1 i Rangers x2 i macie jakieś rady co do tych meczów ?Prosiłbym o jakieś opinie i dziękówa z góry

Te poniżej za mniejszą stawkę
Drugi kupon : WISŁA X2
Panatinaikos 1

Trzeci kupon :
Ajax 2
Milan 1

CO SĄDZICIE ?
Rangers jak dla mnie nie pewne.
Co do ManU to faktycznie maja noz na gardle,ale jak zagraja po przerwie nikt nie wie.
U siebie 12-1-1,takze dobry stosunek 85 % wygranych. Z kolei Aston Villa,to przeciez 5 druzyna w tabeli, ciekawie na wyjazdach 10-0-5 ,zero remisow,albo wygrana albo przegrana 66%-33 % Zapowiada sie dobry mecz,moze sie skusze na singla
Odpowiedz cytując