Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
6953
05.04.2009, 13:13
Ile pieniędzy sobie odłożyć na majowy wyjazd do Gdańska? Tak żeby na 100% na bilet i pociąg starczyło.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
M152T4L
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M152T4L
Znajdź inne posty napisane przez M152T4L