Wojtek_Lok napisał(a):

Najlepszy był Räikkönen, jeszcze nic nie wiadomo czy jadą, a ten już przebrany i w ręce lodzik i coca-cola. W sumie mu się nie dziwie, jak na okrążeniu tracił przez te opony deszczowe po 10 s. to każdemu by się nie chciało wracać na tor.
|
Też uważam że Raikkonen był najlepszy z tym lodem i colą. I na tych okrążeniach nie tracił 10s na okrążeniu tylko 6-10s w 1 sektorze