Wyświetl pojedynczy post
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 05.04.2009, 13:08
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Najlepszy był Räikkönen, jeszcze nic nie wiadomo czy jadą, a ten już przebrany i w ręce lodzik i coca-cola. W sumie mu się nie dziwie, jak na okrążeniu tracił przez te opony deszczowe po 10 s. to każdemu by się nie chciało wracać na tor.
Też uważam że Raikkonen był najlepszy z tym lodem i colą. I na tych okrążeniach nie tracił 10s na okrążeniu tylko 6-10s w 1 sektorze
Odpowiedz cytując