Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
$iWu$
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
1781
05.04.2009, 12:56
rocco_1906
napisał(a):
no nie są ale jak przychodzi do walki wręcz z tuzami premiership to zazwyczaj dają d*py
a ManU wczoraj straciło lidera po raz pierwszy od dawna i jestem pewien że sie odkują
nie ma rooneya ale jest Krysia Ronaldo, 'Carlitos' Tevez i kilku innych;]
Nie zmienia to faktu, że 1.4 nie wziął bym w tym meczu po przerwie 2 tygodniowej... Zobaczymy jak się będą prezentować obie ekipy i coś na live upoluje się
Jakiś over 0.5 HT może się z ciekawym kursem złapie na live
Oby szybko nie strzelali
$iWu$
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do $iWu$
Znajdź inne posty napisane przez $iWu$