To byłoby ciekawie.
Bo z transmisji wynikało, że dzielenie punktów przez 2 w wypadku nieprzejechania przez stawkę 75% przewidzianych okrążeń to jednoznaczny zapis w regulaminie.
Gdyby sprawdziła się zatem Twoja wersja oznaczałoby to, ze jakiekolwiek punkty stracą kierowcy z miejsc 6,7,8 - czysta podkładka do protestów
No chyba, że o czymś nie wiemy do końca, pewnie są jakieś wyjątki w regulaminie. Na pewno zyska Kubica, strata będzie troche mniejsza.