Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 05.04.2009, 12:09
Najlepszy był Räikkönen, jeszcze nic nie wiadomo czy jadą, a ten już przebrany i w ręce lodzik i coca-cola. W sumie mu się nie dziwie, jak na okrążeniu tracił przez te opony deszczowe po 10 s. to każdemu by się nie chciało wracać na tor.

A Kubica cóż, niemiecki szmelc.... Pozostaje liczyć, że za 2 tygodnie już wszystko wróci do normy i ten parch "Quick Dick" wróci na swoje miejsce czyli za Roberta.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując