Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 05.04.2009, 12:06
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Zaczyna mi się ten sezon powolutku nudzić,nie podoba mi się to wszystko ten Kers te dyfuzory,nagle jakiś Brawn GP...Wiem że to dopiero początek ale chyba wolałem tak jak było sezon temu,były generalnie 3 teamy i reszta musiala je ścigać,wiem że równość równością ale nikt nie bronił tym słabszym pracować nad silnikami lepszymi.
Nikt nie broni reszcie zespołów wyprodukować takiego dyfuzora, jak BGP, Toyota czy Williams. Mi się ten sezon podoba, jest ciekawiej, taki mały powiew świeżości. Niedługo pewnie do czołówki wrócą Ferrari, co do Mercedesa mam mieszane uczucia. Pewne jest jedno, gdyby nie pech, KUB mógłby być nawet pierwszy w klasyfikacji generalnej, no ale trudno.

Tak nawiasem mówiąc bardzo podoba mi się walka samochodów bez KERSu, ale z lepsza przyczepnością, z samochodami z KERSem już pare sezonów nie widziałem tak długich manewrów wyprzedzania i walk o pozycje
Odpowiedz cytując