WILU TS napisał(a):

|
Zaczyna mi się ten sezon powolutku nudzić,nie podoba mi się to wszystko ten Kers te dyfuzory,nagle jakiś Brawn GP...Wiem że to dopiero początek ale chyba wolałem tak jak było sezon temu,były generalnie 3 teamy i reszta musiala je ścigać,wiem że równość równością ale nikt nie bronił tym słabszym pracować nad silnikami lepszymi.
|
Nikt nie broni reszcie zespołów wyprodukować takiego dyfuzora, jak BGP, Toyota czy Williams. Mi się ten sezon podoba, jest ciekawiej, taki mały powiew świeżości. Niedługo pewnie do czołówki wrócą Ferrari, co do Mercedesa mam mieszane uczucia. Pewne jest jedno, gdyby nie pech, KUB mógłby być nawet pierwszy w klasyfikacji generalnej, no ale trudno.
Tak nawiasem mówiąc bardzo podoba mi się walka samochodów bez KERSu, ale z lepsza przyczepnością, z samochodami z KERSem

już pare sezonów nie widziałem tak długich manewrów wyprzedzania i walk o pozycje