Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
Od: 08.2004
Offline
#
6949
05.04.2009, 11:26
Znacie może jakąś bibliotekę otwartą w niedziele ?
Nie pytaj mnie o nią, znasz ją doskonale,
Nie pytaj co Tobie da lecz co Ty możesz zrobić dla niej,
Codziennie w innym stanie ją spotykasz
Lecz czujesz tylko dumę gdy ktoś o Wisłę Cie zapyta...
Firo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Firo
Znajdź inne posty napisane przez Firo