Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1770
Stary 05.04.2009, 11:20
Panowie ja mam pytanie w gram teraz w BAH i tam za dużego wyboru w Polskiej lidze niema ;-)
Nie wiecie gdzie jest najwięcej?
chodzi mi np: czy obie drużyny strzelą itd.
dzieki panie Dudi
Dzieki wszystkim.
Ostatnio edytowane przez Bobic : 05.04.2009 o godz. 11:48.
Odpowiedz cytując