Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Roody1
Junior Member
Od: 08.2006
Offline
#
6947
05.04.2009, 11:19
Mam takie dziwne pytanie. Czy Firma deklaruje się za którymś z krakowskich klubów?
Roody1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Roody1
Znajdź inne posty napisane przez Roody1