Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5169
Stary 05.04.2009, 11:00
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Ale ja to szanuje tylko drazna mnie osoby ktore wiecznie sa z czegos nie zadowolone i wiecznie widza swiat w czarnych kolorach.
Jak wygrywamy to zle bo za malo bramek, jak strzelimy kilka to zle bo nie efektowne tylko wepchane do bramki, albo styl nie taki jak by sobie wymazyli itp itd.

Jak mozna byc kibicem i nie wierzyc w ygrana tylko kalkulowac, to moze wogloe meczu albo na stadion nie przychodzic nie ogladac bo przegraja bo tak wyszlo z wiedzy i analiz
Mnie też malkontenci wkurzają, ale co z tego?
Zresztą "bezkrytyczni" podobnie

Gdyby buki myślały tak jak Ty to poszliby z torbami. Z czegoś się bierze taki a nie inny kurs na wygraną Wisły i Lecha.


PS
Czym innym jest być na meczu. I nie ma tu nic do rzeczy czy wygramy czy nie .......
Miłość jest ślepa i bez względu na wyniki (wiadomo) więc nie rób z Siebie jedynego wiernego i prawdziwego kibica. Można mieć na chłodno obiekcje a bardziej wierzyć niż TY w wygraną!

Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 05.04.2009 o godz. 11:14.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując