fanfan napisał(a):

. Młody, szybki , strzela dużo goli, tylko że jest to taki sam typ piłkarza jak Ćwielong, Małecki, Boguski i nie wiem czy jest sens ofensywę opierać tylko na takich filigranowych piłkarzach.
|
Yyy... i co z tego, że filigranowych? Musi mieć 180cm wyglądać jak czołg i dobrze się zastawiać grając tyłem do bramki? Niech własnie grają młodzi i techniczni zawodnicy, tak musimy poprawiać styl gry. Pamiętam jak Frankowski nie był powoływany do kadry bo był za mały i grał garbaty Kryszałowicz