|
Zaczyna mi się ten sezon powolutku nudzić,nie podoba mi się to wszystko ten Kers te dyfuzory,nagle jakiś Brawn GP...Wiem że to dopiero początek ale chyba wolałem tak jak było sezon temu,były generalnie 3 teamy i reszta musiala je ścigać,wiem że równość równością ale nikt nie bronił tym słabszym pracować nad silnikami lepszymi.
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 05.04.2009 o godz. 10:18.
|