Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1762
Stary 05.04.2009, 09:32
mac251_251 napisał(a):Wyświetl post
WITAM

Chcę dzisiaj zagrać za 1000zł 2 mecze MU 1 i Rangers x2 i macie jakieś rady co do tych meczów ?Prosiłbym o jakieś opinie i dziękówa z góry
CO SĄDZICIE ?
nie wiem czemu ale Rangersów bym nie grał,mimo iż grają z ostatnią drużyną.Tabela pokazuje ze Falkirk na własnym obiekcie zdobył 2/3 wszystkich swoich punktów a Glasgow potrafi zgubić punkty w takich meczach.
To x2 powinno wejść ale kurs marniutki i jakieś ryzyko jednak wg mnie jest.
Taka jest moja opinia,sugerować sie nie musisz;]
Pozdro i powodzenia
Odpowiedz cytując