mac251_251 napisał(a):

WITAM
Chcę dzisiaj zagrać za 1000zł 2 mecze MU 1 i Rangers x2 i macie jakieś rady co do tych meczów ?Prosiłbym o jakieś opinie i dziękówa z góry
CO SĄDZICIE ?
|
nie wiem czemu ale Rangersów bym nie grał,mimo iż grają z ostatnią drużyną.Tabela pokazuje ze Falkirk na własnym obiekcie zdobył 2/3 wszystkich swoich punktów a Glasgow potrafi zgubić punkty w takich meczach.
To x2 powinno wejść ale kurs marniutki i jakieś ryzyko jednak wg mnie jest.
Taka jest moja opinia,sugerować sie nie musisz;]
Pozdro i powodzenia
