Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1976
Stary 05.04.2009, 09:27
I wydaje mi się że wyciągnięcie Szczota i Pawłowskiego nie powinno być problemem ponieważ bardzo prawdopodobne jest to że Górnik spadnie z ekstraklasy a Zagłębie nie awansuje. Tylko trzeba się pośpieszyć. A co do Brazylijczyków to należy podpisywać tylko takich którzy grają w najwyższej klasie rozgrywkowej w Brazylii i grają w pierwszych 11 swoich klubów np. Marcelo, ponieważ tacy na pewno gwarantują wysoki poziom, a innych Brazylijczyków typu Beto należy testować a nie brać kota w worku.
Odpowiedz cytując