WITAM
Chcę dzisiaj zagrać za 1000zł 2 mecze MU 1 i Rangers x2 i macie jakieś rady co do tych meczów ?Prosiłbym o jakieś opinie i dziękówa z góry
Te poniżej za mniejszą stawkę
Drugi kupon : WISŁA X2
Panatinaikos 1
Trzeci kupon :
Ajax 2
Milan 1
CO SĄDZICIE ?