Wyświetl pojedynczy post
maciek777
Banita
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1754
Stary 04.04.2009, 22:33
Czytalem Grzesiek to ich forum juz wczesniejNo faktycznie Chievo ma ost. bardzo dobra serie,do tego Juventus wroci z repry,takze nie wiadomo jak sie zaprezentuja.Zaklad jednak zostawie,Juve gra u siebie,nie zapominajmy o tabeli.Licze,ze chlopaki sie zmotywuja i wygraja u siebie
Odpowiedz cytując