Wyświetl pojedynczy post
avanti
Member
 
Od: 03.2009
Skąd: znikąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6933
Stary 04.04.2009, 19:05
działa wam gg? wyświetla mi sie taki komunikat od ponad 30 minut:
WISŁA PANEM W ZAKOPANEM! HEJ!
Odpowiedz cytując