Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
avanti
Member
Od: 03.2009
Skąd: znikąd
Offline
#
6933
04.04.2009, 19:05
działa wam gg? wyświetla mi sie taki komunikat od ponad 30 minut:
WISŁA PANEM W ZAKOPANEM! HEJ!
avanti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do avanti
Znajdź inne posty napisane przez avanti