|
Ja się cieszę że "Quick Nick" znowu jest za Robertem. Ciekawe jak się teraz czuje koncern Honda. Patrząc na osiągi "nowego" zespołu nie wierzę że to cudowna ręka Brawna. Zabawne ale Honda owy bolid konstruowała 2 sezony.
Prawdziwe F1 zacznie się jak zespoły do Europy przyjadą .
|