Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 04.04.2009, 16:14
Coolpick napisał(a):Wyświetl post
W sumie się tego spodziewałem, Robert dość ciężki, z tyłu musi się chyba obawiać tylko Barrichello i Alonso, natomiast z przodu nieosiągalny chyba tylko Button i Trulli. Zapowiada się ciekawie ;]
Cięższy bolid to gorsze miejsce w kwalifikacjach, ale jest szansa że się to opłaci. Dużo zależy jak zwykle od auta a to w kwalifikacjach nie było ustawione najlepiej:
http://f1.wp.pl/kat,48594,title,Kubi...wiadomosc.html
wp.pl napisał(a):
- Mimo, że nie wprowadziliśmy po piątkowych treningach żadnych większych zmian, podczas kwalifikacji mój bolid bardzo mocno dobijał podłogą do nawierzchni toru. To sprawiało, że był bardzo niestabilny i trudny to prowadzenia - przyznał polski kierowca.
Jak będzie piąte miejsce to ok.
Szokiem jest to co wyprawiają Ferrari i Mc, Heidfeld też nie błyszczy. Gdyby nie było dyfuzorów to Kubek należałby do ścisłej czołówki
Odpowiedz cytując