Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 04.04.2009, 16:01
No, Kubica niestety straci parę pozycji na starcie. Bez KERSu leży, szczególnie że startują od długiej prostej.

Dziwi mnie, że po raz kolejny BMW z tyłu za Red Bullami. Ok, Williamsy, Toyoty i Brawny mają ulepszone dyfuzory, a Brawn dodatkowo deklasuje konkurencję.

Ale Red Bull? Owszem, w zeszłym sezonie pokazali że nie są słabiakami - ale to zespół z budżetem o 50% mniejszym niż BMW! Vettel to wielki talent, może nawet większy od Roberta - ale Webber to kierowca klasy Heidfelda...

Naprawdę, 2 kwalifikacje bolidy BMW zawodzą. Oby w wyścigu było inaczej.

A na Nicka tradycyjnie można liczyć. Znowu nie awansował do Q3.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując