|
No, Kubica niestety straci parę pozycji na starcie. Bez KERSu leży, szczególnie że startują od długiej prostej.
Dziwi mnie, że po raz kolejny BMW z tyłu za Red Bullami. Ok, Williamsy, Toyoty i Brawny mają ulepszone dyfuzory, a Brawn dodatkowo deklasuje konkurencję.
Ale Red Bull? Owszem, w zeszłym sezonie pokazali że nie są słabiakami - ale to zespół z budżetem o 50% mniejszym niż BMW! Vettel to wielki talent, może nawet większy od Roberta - ale Webber to kierowca klasy Heidfelda...
Naprawdę, 2 kwalifikacje bolidy BMW zawodzą. Oby w wyścigu było inaczej.
A na Nicka tradycyjnie można liczyć. Znowu nie awansował do Q3.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|