Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gonzo
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Imperium Kurdwanów
Offline
#
6929
04.04.2009, 15:05
Wczoraj koło 14:30 coś się ładnie fajcyło na Woli Duchackiej. Wie ktoś co ?
gonzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gonzo
Znajdź inne posty napisane przez gonzo