Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Roody1
Junior Member
Od: 08.2006
Offline
#
6926
04.04.2009, 14:21
ZwrABG
napisał(a):
to jest logiczne że nie zabudują błon a informacja podana jeszcze 1 kwietnia :]
Dziękuję za odpowiedź.
Roody1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Roody1
Znajdź inne posty napisane przez Roody1