Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6920
Stary 04.04.2009, 13:09
do posiadaczy Liveboxa z TV czy komus zje**ala sie telewizja ? bo mi dzisiaj a wczoraj koledze co tez posiada owy wynalazek
moze cos na lini robia ?jest to mozliwe zeby TV przestala dzialac? stracilem caly sygnal jaki byl a nikt talerzem nie krecil //internet rowniez nie chodzil ale zrobilem reinstalke i dziala

ZwrABG dzieki
Ostatnio edytowane przez DominoForza : 04.04.2009 o godz. 13:23.
.....
Odpowiedz cytując