Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1483
Stary 04.04.2009, 12:54
A co tu potwierdzac. Jakis ancymon wyprodukowal swoje marne wypociny na forum i sie pewnie teraz cieszy, ze jakis poszukiwacz tanich sensacji wzial jego slowa na serio. Żurawski strzelil bramke przeciwko Lechowi i jakos nigdy nie widzialem, zeby slabej gral w potyczkach z tym zespolem. Lech to klub, w ktorym zaczal profesjonalna pilke i nie mozemy miec pretensji do niego, ze stawia te 2 kluby (znaczy obecna Amice i Wisle) na rowni.
Odpowiedz cytując