Wyświetl pojedynczy post
bulik
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 04.04.2009, 12:02
Kamyk napisał(a):Wyświetl post
Btw. jakby Boguski potrafił grać dla nas tak jak w reprezentacji to nie bałbym się o wynik jutrzejszej potyczki, chociaż wiadomo, iż jeden zawodnik to nie cała (kiepska IMO) drużyna.
Zajdź na ziemie.. my graliśmy z amatorami z San Marino, na których tle cała drużyna grała na kosmicznym poziomie
Odpowiedz cytując