Kamyk napisał(a):

|
Btw. jakby Boguski potrafił grać dla nas tak jak w reprezentacji to nie bałbym się o wynik jutrzejszej potyczki, chociaż wiadomo, iż jeden zawodnik to nie cała (kiepska IMO) drużyna.
|
Zajdź na ziemie.. my graliśmy z amatorami z San Marino, na których tle cała drużyna grała na kosmicznym poziomie