1) Wie Ktos jak wgrac muze do MP4 Creative X-Fi 16GB? Bo kur** nie ma instrukcji obslugi do tego sprzetu (jest tylko jakas skrocona, w ktorej nie ma tych rzeczy), a czytalem ze jest masakra z wgraniem :/ czekam na pomoc, z dory dzieki

-> PRIV
2) Wie Ktos jak aktywowac kartke "Premium Klub" (wazna w KFC, Pizza Hut, Empik, Statoil, itp). Bo posiadam ja juz 2 lata, punkty zbieralem, ale podobno bez aktywacji na necie gow** z tego... A wchodzac na nete i rejestrujac sie tam wyskakuje mi caly czas ,ze "bledny pin" (a nigdy wczesnije nie byla aktywowana) -> PRIV