Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 04.04.2009, 07:43
Fajnie, ale ja nie chcę by z Hamiltona zrobiono ofiarę.

Jeden wyścig wystarczy, można ew. go cofnąć na starcie kolejnego - skoro i tak nieźle sobie radzi

Ale bez przesady, bo zacznie się kreowanie Hamiltona na ofiarę sędziów. Jeszcze w to zostanie wplątany jego kolor skóry i zrobi się szopka, z posądzeniem o rasizm włącznie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując