Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
DejmianVII
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZWIERZYNIEC
Offline
#
6913
04.04.2009, 00:31
kiedy jest parada "równośći" w Krakowie?
zawsze jakoś w kwietniu jest
p.s:rynek Krakowski nie jest Gejowski!
BOGUŚ CUPIAŁ = WIELKA WISŁA
WKS
TSW
ZKS
BKS
DejmianVII
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DejmianVII
Znajdź inne posty napisane przez DejmianVII