Wyświetl pojedynczy post
d.j
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1738
Stary 03.04.2009, 22:01
Najprościej kolego
Wiec:
Blok 1
Drużyna A- Drużyna B 1
Drużyna C- Drużyna D X
Blok 2
Drużyna E- Drużyna F 1
Drużyna G- Drużyna H 1
Drużyna I- Drużyna J 2
Blok 3
Drużyna K- Drużyna L 1
I przykładowo gramy to w systemie 2z3
Czyli wchodzą Ci 2 bloki i juz wygrywasz(blok wchodzi tylko wtedy gdy wszystkie pozycje w nim zawarte wejdą)
Odpowiedz cytując