Najprościej kolego

Wiec:
Blok 1
Drużyna A- Drużyna B 1
Drużyna C- Drużyna D X
Blok 2
Drużyna E- Drużyna F 1
Drużyna G- Drużyna H 1
Drużyna I- Drużyna J 2
Blok 3
Drużyna K- Drużyna L 1
I przykładowo gramy to w systemie 2z3
Czyli wchodzą Ci 2 bloki i juz wygrywasz(blok wchodzi tylko wtedy gdy wszystkie pozycje w nim zawarte wejdą

)