nosu napisał(a):

oglądam mecze na sopcast tylko jest problem tło mam fioletowe/pomarańczowe a grajki są niebieskie (takie pastelowe kolory)
co zrobic aby był normalny obraz? instalowałem ff ale nic nie dało...
|
W tym nie moge ci poradzic ale jesli masz w miare neta wejdz na justin.tv i wpisz naazwe kluby ktoty w danym dniu chcesz obejrzec. Wiekszosc tam jest.