Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6911
Stary 03.04.2009, 21:34
nosu napisał(a):Wyświetl post
oglądam mecze na sopcast tylko jest problem tło mam fioletowe/pomarańczowe a grajki są niebieskie (takie pastelowe kolory)

co zrobic aby był normalny obraz? instalowałem ff ale nic nie dało...
W tym nie moge ci poradzic ale jesli masz w miare neta wejdz na justin.tv i wpisz naazwe kluby ktoty w danym dniu chcesz obejrzec. Wiekszosc tam jest.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując