Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
nosu
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
6910
03.04.2009, 20:16
oglądam mecze na sopcast tylko jest problem tło mam fioletowe/pomarańczowe a grajki są niebieskie (takie pastelowe kolory)
co zrobic aby był normalny obraz? instalowałem ff ale nic nie dało...
wierność
nosu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nosu
Znajdź inne posty napisane przez nosu