Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
DARYLKA
Jagowa Dziewczyna
Od: 11.2003
Skąd: z nikąd
Offline
#
1028
03.04.2009, 19:22
SPRZEDAM MONITOR SAMSUNG 206 BW SYNCMASTER
20 CALI
+ PÓŁTORA ROKU GWARANCJI
CENA: 500 ZŁOTYCH !!!!!!!!!!!!!!!
STAN BARDZO DOBRY!
ZDJĘCIE:
http://i244.photobucket.com/albums/g...2/SNC18255.jpg
ZAPRASZAM!!!!
Ostatnio edytowane przez DARYLKA : 05.04.2009 o godz. 09:17.
انتفاضة
النصر لنا
DARYLKA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DARYLKA
Znajdź inne posty napisane przez DARYLKA