Cytat:
|
UE zazwyczaj finansuje propagandę prounijną. I nie trzeba być kibicem Wisły by zalogować się na forum i tłoczyć tu eu-bzdety. Możliwe więc, że ta monotematyczność niektórych wpisów z tego wynika. Nie zdziwiłbym się gdyby taksometr nabijał od każdego wpisu. UE rzuca propagandzistów na różne odcinki, tymbardziej na forum, które ma tyle wejść i co najważniejsze czyta go głównie młodzież. Najwdzięczniejszy materiał do urobienia, łasy na błyskotki i często bez własnych bolesnych przeżyć, wspomnień z czasów, gdy dzisiejsi szarlatani umysłów byli towarzyszami z PZPR.
|
Mistrzostwo świata

Takie pomysły to już się muszą rodzić w naprawdę zakręconych umysłach

Ale każdy wyraz , który napisałeś tylko utwierdza mnie w w tym kto tutaj ma jednak rację i potrafi myśleć zdroworozsądkowo.
A Ciebie 7 kotów miałem za bardziej rozsądnego , chyba że ten post był z przymrużeniem oka .
Jeżeli nie , to trudno .
Widzę , że atmosfera naprawdę stała się paranoiczna , więc żyjcie sobie dalej w tym świecie , gdzie Unię należy jebać jak nie z lewego to z prawego sierpowego niczym środowisko kibiców przez gazetę wyborczą
Piszta dalej o totalitaryzmie , komunizmie czy tysiącach stron TzL i jego ukrytych przepisach .
Kiedyś może się dowiecie , że znaczna część waszej krytyki opierała się na totalnych bzdurach

Mimo tego , że zdecydowanie częściej coś ripostowałem niż sam zaczynałem tematy , to postaram się zabierać głos w tym temacie jak najrzadziej
