Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 03.04.2009, 15:13
Lech - Wisła
Skład : Pawełek - Singlar,Baszczyński,Głowacki,Diaz - Małecki,Sobolewski,Jirsak,Zieńczuk - Boguski,Ćwielong
Zmiany : Niedzielan,Łobodziński,Cantori
Wynik : 0:2
Bramki : Boguski,Ćwielong