Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6900
Stary 03.04.2009, 14:21
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Wiem ze to troche abstrakcyjne i śmieszne pytanie ale : Jak myślicie czy w nastepnych 3 - 4 latach jest możliwosc ze dojade z Poznania Do Krakowa w 2 albo 3 godziny? a nie 6

Oczywiście Koleją
imo nie ma bata...Jesteśmy chyba jedynym krajem w Europie gdzie podróż z roku na rok sie wydłuża zamiast skracać
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując