Temat
:
Rzucanie palenia
Wyświetl pojedynczy post
Cwiara11
Member
Od: 02.2008
Skąd: 2pL
Offline
#
52
03.04.2009, 11:39
Pale juz 5 rok majac 20 lat ... probowalem rzucac ale ciezko ... jak w domu na osiedlu to jeszcze jeszcze ;] ale jak juz jakas impreza piwko vodka to juz ciezko nie zapalic ;/
a szlugi coraz drozsze !
Cwiara11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cwiara11
Znajdź inne posty napisane przez Cwiara11