Wyświetl pojedynczy post
Cwiara11
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: 2pL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 03.04.2009, 11:39
Pale juz 5 rok majac 20 lat ... probowalem rzucac ale ciezko ... jak w domu na osiedlu to jeszcze jeszcze ;] ale jak juz jakas impreza piwko vodka to juz ciezko nie zapalic ;/
a szlugi coraz drozsze !
Odpowiedz cytując