Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 03.04.2009, 11:27
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
tak często
http://pl.wikipedia.org/wiki/Euforia_biegacza

z nałogu w nałóg ;-)

PS. sam jestem "uzależniony" od wysiłku fizycznego(biegi, rower, siłka)... jeśli tak to można nazwać
tydzień bez ... i jestem rozdrażniony
To samo mam, trenje profesjonalnie od 8-9 roku zycia, choc port zmienilem w miedzyczasie a Od 1,5 roku doszla jeszcze silka to juz wogole, wystarczy ze 2-3 dni nic nie robie i mniie nosi jak cholera..

Jesli chodzi o palenie, a chyba od 10 roku zycia namawiali mnie wszyscy " a wez se zapal " bylo sie malym, to patrzylo sie na to jako cos ciekawego, kto zapali to fajniejszy, i zaczynali ludzie 1-2 papieroski a pozniej w gore. W zyciu to chyba lacznie szluga nie wypalilem, choc pamietam jak mnie kiedys wkurzali zapal zapal, 1 buca wzialem, to mnie przez 2-3 tyg ciagnelo, choc wiedzialem ze nie bede palil, ogolnie odrzuca mnie to jak i ziolo..

Moj tata palil 25 lat, rzucil 10 lat temu, ostatnie 3 lata palenia to byly vogi, pomoglo, duzo lzejsze i latwiej byl rzucic.. Na poczatku wszyscy sie smiali co to on nie pali, ale jak rzucil to wszyscy zaczeli kupowac..
Odpowiedz cytując