Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 03.04.2009, 08:05
no one napisał(a):Wyświetl post
e tam palenie jest fajne... dla mnie. lubię to. chociaż chciałbym ograniczyć bo jednak 1,5 - 3 paki dziennie (w zaleznosci czy stęzenie alko w powietrzu jest w normie) to jednak troche za duzo ale nie wyobrazam sobie mojej pracy bez szlugów a jeśli jest jakiś prawnik na forum to moze podpowie mi czy mogę zaskarzyc MON za wejście w nałóg?

Uwierz mi ja mialem tak samo, praca bez papierosa- nie mozliwe, kawa nie mozliwe, browar tym bardziej, mecz bez fajki to juz nawet nie wspomne.

Jak dorsniesz(sam w sobie) do tego ze juz ci nie odpowiada palenie to przestaniesz palic a potem stwierdzisz ze byles zajebiscie glupi ze tyle lat paliles i nie posluchales wczesniej ktorzy to juz zrobili o wiele wczesniej.

Wspomnisz kiedys moje slowa
,
Odpowiedz cytując