Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 02.04.2009, 23:51
Ja tam pale od 7 podstawówki.
najpierw to bylo na zasadzie szpanu,potem sie znudzilo.



Zaczalem znowu w maturalnej,ale tak na dobre jak poszedlem na studia.

jestem na 3 roku ale sie ograniczam,4-5 dziennie.

Ale z tym straszeniem ze od palenia sie umiera,zgoda ,umrzec mozna tez np od zadławienia sie kartoflem,albo na 1000 000 innych sposbów.



A jak ktos naprawde chce z tym skonczyc ,to da rady .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując