Wyświetl pojedynczy post
T-driver
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 02.04.2009, 22:12
Wszyscy tak stękają o rzucaniu palenia to ja może przytoczę jedną zajebistą zalete papieroska - pomaga przełamać pierwsze lody. Palaczom po prostu łatwiej w sferze 'social life'. Najpierw w szkole szpan przed kolegami, potem w pracy okazuje sie, ze Ci co wychodzą na papierosa nie dość, że częściej robią przerwy w robocie to są najlepiej poinformowani co sie dzieje. Nie mówiąc już o wszelkich innych okolicznościach. Papieros to takie bezpieczne zajęcie, któremu możemy sie poddać jeśli sytuacja jest jakaś nie teges.
Odpowiedz cytując