Temat
:
Rzucanie palenia
Wyświetl pojedynczy post
emsi
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: się bierze woda sodowa i nie tylko
Offline
#
39
02.04.2009, 22:06
Nie palę od trzech lat paliłem 6, rzuciłem brutalnie czyli z dnia na dzień do zera i do dziś nie zapaliłem ani jednego papierosa, co więcej zupełnie mnie nie ciągnie. Jedna z lepszych decyzji.
--Dezaktywacja-- Borys trzymaj się!
emsi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emsi
Znajdź inne posty napisane przez emsi