|
Witam
Ja nie pale od 1 stycznia - dzis mija 92 dzień bez smierdzieli -czuje sie swietnie .Paliłem 12 lat -paczke dziennie. Przyznam szczerze na początku było troddno ale teraz już jest ok. człowiek nie budzi się z kapciem w ryju , kondycha lepsza ,wogóle same plusy nie wspomne o kasie
|