Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
darekolsztyn
Banita
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn
Offline
#
9450
02.04.2009, 21:34
KOMINEK
napisał(a):
Ludzie opamiętajcie się sam Dudek na swojej stronie informuje że to żart.
Ale wielka dyskusja wybuchła , Dudek w Wiśle
A może Smolarek? Nie gra w Boltonie?
Napinacze do zobaczenia za 4 strony
darekolsztyn
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez darekolsztyn