Wyświetl pojedynczy post
darekolsztyn
Banita
 
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9450
Stary 02.04.2009, 21:34
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Ludzie opamiętajcie się sam Dudek na swojej stronie informuje że to żart.
Ale wielka dyskusja wybuchła , Dudek w Wiśle
A może Smolarek? Nie gra w Boltonie?
Napinacze do zobaczenia za 4 strony
Odpowiedz cytując